Jdi na obsah Jdi na menu
 


Koncert v Rock Café

zari-2014-017.jpgKaždý, kdo se alespoň trochu orientuje v klubech už pravděpodobně narazil na jméno ROCK CAFÉ, které si za dobu své mnohaleté existence už stihlo vydobít pozici místa, kde si zahrát je samo o sobě úspěch. Nyní přišla s několikaletou přestávkou řada i na Phonetix, aby zde opět zanechali svou stopu.

Stalo se tak 23.9.2014, stálou dvoučlennou sestavu ještě doplnil Tomáš Chmel a Phonetix byli pro tento večer trojčlennou kapelou. Nevystupovali samostatně, ale společně se skupinou "Nebezpečné známosti", která byla hlavním magnetem večera. Nutno poznamenat, že obě skupiny hrají odlišné hudební styly, ale myslím, že i přes tyto rozdíly se navzájem dobře doplňovaly. Což, myslím, ocenili i diváci, protože kluci z Phonetixu neměli problém s distribucí svého CD a mnoho jich nakonec nezbylo - pokud vůbec nějaké zbyly :-)

Takže Rock Café se dá považovat za úspěch a nelze vyloučit, že se sem Phonetix ještě někdy v budoucnu podívá. Pro fanoušky co se nemohli osobně vystoupení zúčastnit, byl pořízen video záznam, který můžete shlédnout zde https://www.youtube.com/watch?v=aYGewgqsa68

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář