Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kuriozita u Phonetix

rob.jpgPamatuji si, jak klávesista a manažér v jedné osobě Robert Žák na internetu kdysi prohlásil cosi ve smyslu, že až bude jednou zpívat, tak všichni utečou. Robert je známý tím, že coby komentátor a řečník s vystupováním na pódiu problém nemá, což několikrát přesvědčivě dokázal, ale jako zpěvák se zatím nikdy neprojevil.

To se změnilo právě na koncertě  v Rock Café 23.9.2014 ve večerních hodinách, kdy využil příležitosti a svět se tak mohl za doprovodu kláves s bicími dozvědět o jeho pěveckých kvalitách. Šlo o improvizaci, kdy neváhal v rámci umocnění svého vystoupení občas i lehce zakroutit  tělem. Bylo na něm znát, že si své vystoupení patřičně užívá a pohled do jeho místy až uhrančivých očí byl zážitek na nějž se nezapomíná. Říkal jsem si, zda nepoužije v rámci show některý ze svých svítících efektů včetně obrázku na tričku, ale dal přednost komornější variantě svého projevu. Což podle mne ve výsledku bylo plus.

Asi se ptáte, zda všichni neutekli, jak Robert předpověděl. Ne, neutekli a nikoliv proto, že by tam v tu chvíli nikdo nebyl, ale proto, že v danou chvíli byli přítomni jen ti, kteří správně vytušili jak výjimečný zážitek přijde. Což se nakonec opravdu stalo a kdo ví, zda nás někdy ještě něčím nepřekvapí. Pokud jste také zvědaví, jak to dopadlo, podívejte se zde https://www.youtube.com/watch?v=OA372Ihrq6A.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář