Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nové klipy na obzoru

listopad-2013-011.jpg

Když jsme se po čase sešli, napadlo nás pár písniček, které by si zasloužily, aby k nim byly natočeny klipy. Původně měla být jen jedna, ale nakonec jsme se rozhodli natočit hned tři. Světlo světa tak spatří "Poločas rozpadu", "Cítím" a "Anděl nade mnou".

Znovu byl sraz o víkendu, ale zprvu se zdálo, že moc dlouho natáčet nebudeme, protože obloha se zatáhla, zbarvila do šedé barvy a spustil se déšť. Přesto se natočila jedna písnička a pak následoval přesun na další místo, které vybral zpěvák Hynek.

Bylo docela zajímavé, ale vzhledem k přetrvávajícímu dešti bylo obtížné pořídit nějaké záběry a už to vypadalo, že předčasně skončíme. Naštěstí se v dálce objevily trhliny v jinak monotónní šedé obloze a po chvíli déšť přestal, takže jsme mohli pokračovat.  Sice prozměnu zesílil vítr, ale dalo se to vydržet - déšť by byl horší.  I tak jsme byli rádi, když padla poslední pomyslná klapka a mohlo se jít někam do tepla a na oběd. Všem nám chutnalo náramně a v tuhle chvíli už můžu sdělit zprávu, že Poločas rozpadu je na stránce v rubrice "Videa" k dispozici. Tak si ho hezky užijte společně s v prosinci přidanou skladbou Cítím.

Dlouho jsem vybíral vhodnou fotku k článku a myslím, že nakonec použitá nejlépe vystihuje nepřízeň počasí s nímž jsme se po celou dobu potýkali.