Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oslava

snimek-003.jpgNarozeniny nebo svátek jsou příležitostí, kterou je pěkné si připomenout i ve společnosti přátel a tak se na začátku května sešlo pár z nich na oslavě narozenin zpěváka Hynka. A protože krátce předtím slavil svůj svátek i manažer a klávesista Robert, šlo o dvojitou oslavu, kde společná fotka byla nezbytná.
Oba oslavenci byli v dobré náladě, došlo na nějaké drobné dárky, které jim udělaly radost, a celkově byla nálada velice příjemná - umocněná pěkným slunečným počasím.
Robert byl tradičně hovornější a proto nebyla nouze o zábavu. Témata střídala témata, došlo jak na věci veselé, tak vážnější - včetně jeho oblíbené aktuální politické situace, kterou jako obvykle pojal svým osobitým způsobem, takže ani tehdy nebyla nouze o zajímavé momenty. Nemohl jsem se občas ubránit dojmu, že by měl zkusit kandidovat v nějakých volbách - natolik působil místy přesvědčivě. Když mohl kdysi zpívat, třeba by zvládl i nějakou politickou funkci jako člen obecního zastupitelstva nebo později v parlamentu. Tak uvidíme :-)

Ale myslím, že jeho láska k hudbě nakonec zvítězí.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář