Jdi na obsah Jdi na menu
 


Phonetix v době coronaviru

Rok 2020 a zatím i 2021 se nesl ve znamení něčeho zcela odlišného než zábava, ale i tak oba členové skupiny Phonetix nezaháleli. Hynek se nadále věnuje skládání písniček a hodně též tvorbě videoklipů - a to jak u těch písniček, které jej doposud neměly nebo úpravě stávajících videoklipů. Jde mu to pěkně od ruky a výsledky jeho snažení si lze prohlédnout na Youtube např. na kanálu "TheChristianek" nebo "Phonetix1" (o něm se více zmíním hned vzápětí).

Manažér a klávesista Robert na svém Youtube kanálu "Phonetix1" nabízí jak další Hynkovy videoklipy, tak některé starší raritní záznamy vystoupení Phonetix nebo i projekty bývalých členů skupiny. Příležitostně se zde objevují i odbočky od hudby v podobě různých videí z přírody od fanoušků skupiny, aby nabídka nebyla omezena jen na muziku.

Jak to bude vypadat dál, ukáže až čas - pevně věříme, že pandemie nakonec odezní a bude se moci uskutečnit Hynkův nápad v podobě velkého koncertu k 30. výročí vzniku Phonetix. A také se natočí pár videoklipů k novým písničkám. Držte palce :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář