Jdi na obsah Jdi na menu
 


Report z natáčení

7. 5. 2018

dsc02150.jpgUž nějakou dobu nebylo tajemstvím, že Phonetix ​v roce 2018 chystá po několika letech nové album a tak se na začátku dubna také stalo. Zbývalo vybrat písničku, která bude jako první opatřena videoklipovou podobou. Nakonec se jí stala Gravitace ​a po domluvě se dohodlo i vhodné datum na natáčení. Počasí se velmi vydařilo, takže nic nebránilo tomu, abychom se na začátku května v neděli 6.5. sešli a vše k plné spokojenosti zrealizovali.

Hynek vybral místo, které odpovídalo jeho představám a musím říci, že vybral docela dobře, protože kromě několika málo náhodných kolemjdoucích, nás nikdo další svou přítomností zbytečně nerozptyloval. Už proto, že oním místem byl nově upravený malý rybník. Sice zatím jen velmi skromně napuštěný a z vetší části suchý, ale hlavně s ostrůvkem na němž se všechno odehrávalo - takže jsme byli takříkajíc "za vodou", aniž bychom se namočili :-)

I proto možná natáčení proběhlo poměrně rychle, lehce před obědem bylo hotovo a my mohli vyrazit na oběd. Výsledky snažení si můžete prohlédnout zde. Předpokládám, že nezůstane jen u jednoho videoklipu a najde se prostor pro další, až přijde vhodný čas, protože na albu je více zajímavých písniček.